Responsywność strony internetowej jest inaczej jej zaliczaniem się do niestandardowych rozdzielczości i rozmiarów ekranów.

W dobie powszechnie stosowanych urządzeń mobilnych, które służą użytkownikom sieci jako urządzenia do surfowania, responsywność strony internetowej jest tak jej nieocenioną cechą. Co ważne algorytmy wyszukiwarki

Google sprawiają, że witryny, które dobrze wyświetlają się na urządzeniach mobilnych są wyżej pozycjonowane. Google stworzyło nawet specjalne narzędzie, które pozwoli na przetestowanie responsywności witryny. Jeszcze parę lat temu modne były tak zwane mobilne wersje stron. Obecnie to witryny responsywne są najbardziej powszechną a co ważne uniwersalną formą stron internetowych skierowanych do użytkowników urządzeń mobilnych.


Na blogu: https://wle.pisz.pl/drukarka-fiskalna


Tego rodzaju witryny internetowe zawsze stosuje się równie wygodnie. Bez powodu na to, czy użytkownik strony internetowej korzysta z telefonu komórkowego, tableta, czy też innego urządzenia. Wersje mobilne nie były aż tak powszechne jak strony responsywne.